Chengdu Zenghong Sci-Tech Co., Ltd.
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Lily

Telefon numarası : 86-13980949460

Naber : +8613980949460

Free call

Cainiao’nun denizaşırı resmi depolarının bazı hatlarının çevrimdışına ilişkin duyuru

December 25, 2020

hakkında en son şirket haberleri Cainiao’nun denizaşırı resmi depolarının bazı hatlarının çevrimdışına ilişkin duyuru

Son haberlerde AliExpress, Cainiao'nun bazı hatlarının çevrimdışı olmasıyla ilgili bir duyuru yayınladı.'resmi yurtdışı depoları.

Duyuru, alıcıların ve satıcıların deneyimini geliştirmek için Cainiao'nun, İspanya teslimatının üç resmi depo hattını çevrimdışı işlemeyi, İspanyol pan-Avrupa teslimatını ve Fransız denizaşırı depo teslimatını 15 Ocak saat 00: 00'da almayı planladığını belirtti. 2021 Pekin saati.

Ek olarak, duyuru, etkilenen işletmelerin şunları içerdiğini de belirtti: Cainiao'nun resmi denizaşırı depoları (MAD601 depo kodlu İspanya EDA deposu ve PAR601 depo kodlu Fransız EDA deposu) ve yukarıdaki üç hattı yapılandırmış olanlar.

AliExpress, yeni ve eski rotaların yalnızca sistem düzeyinde optimizasyonu içerdiğini ve navlun fiyatı, teslimat zamanlaması ve hizmet yeteneklerinin tutarlı olduğunu söyledi.

Duyuru aynı zamanda tüccarlara navlun şablonunu ve lojistik planını zamanında kendi koşullarına göre ayarlamalarını ve alıcıların 0'dan sipariş veya sistem kartı verememesini önlemek için çevrimdışı olacak lojistik planını yeni rotaya karşılık gelecek şekilde değiştirmelerini hatırlatır: 00, 15 Ocak 2021, Pekin zamanı bekar.

hakkında en son şirket haberleri Cainiao’nun denizaşırı resmi depolarının bazı hatlarının çevrimdışına ilişkin duyuru  0

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin