Chengdu Zenghong Sci-Tech Co., Ltd.
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Lily

Telefon numarası : 86-13980949460

Naber : +8613980949460

Free call

Sınır ötesi lojistiğin en zor zamanı: kara, deniz ve hava yolları "tamamen yok edildi"

December 22, 2020

hakkında en son şirket haberleri Sınır ötesi lojistiğin en zor zamanı: kara, deniz ve hava yolları "tamamen yok edildi"

10 Aralık civarında, kutuları kapmak için koşan kamyon şoförlerinin videosu, sınır ötesi lojistik çevrelerinde alev aldı."Küresel çok ülkeli salgın toparlandı, liman düzgün çalışamıyor, sonuç olarak konteyner akışı düzgün değil ve şu anda en yoğun sezonda, Çin'in yurt içi teslimat talebi arttı, bu yüzden gerçekten elde edilmesi zor bir kutu oldu. soymak ."Bir lojistik şirketi personeli konuşuyor.

Salgından etkilenen, kabine yok, fiyat artışları, gecikmeler - sınır ötesi lojistik, en zor sezonlardan birini yaşıyor.

Bu yıl çalışmaya başladığımızdan beri, normal üretim operasyonları yeniden başladı, ancak ürün ihracat ve nakliye maliyetleri gerçekten önemli ölçüde arttı ve gecikmeler olabilir.Böyle bir senaryo ile karşı karşıya kalan şirketimiz, daha hızlı Yüksek kaliteli üretim seviyesi ve gelişmiş teslimat verimliliği sağlamak için müşterilerimizle aktif olarak iletişim kurmaktadır.Şimdiye kadar uzun vadeli gecikmeler yaşamadık.Müşterilerimiz, ürünlerimiz ve lojistiğimizden yüksek memnuniyetlerini korumuştur.


hakkında en son şirket haberleri Sınır ötesi lojistiğin en zor zamanı: kara, deniz ve hava yolları "tamamen yok edildi"  0
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin